26. 4. 2021.

Успеси наших ученика на такмичењима из физике, Технике и технологије, историје и српског језика и језичке културе

1.
На Окружном такмичењу из физике, одржаном 24. 4. 2021. у Основној школи ,, Јован Јовановић Змај” у Смедереву, ученици 8. разреда наше школе постигли су одличне резулатате:
  • 1. место - Борис Маринковић, ученик VIII /3
  • 2. место - Андрија Басарић, ученик VIII/2
(Њихова наставница је Слободанка Николић)
2.
На Окружном такмичењу из технике и технологије, одржаном 24.4.2021. у Основној школи ,, Иво Лола Рибар” у Скобаљу, троје ученика наше школе показали су изузетно знање и постигли следеће резултате:
6. разред
  • 2. место - Василије Мрдаковић, ученик VI/2
7. разред
  • 1. место - Јован Вујичић, ученик VII/1
  • 2. место - Андреа Рудеж, ученица VII/3
(Њихова наставница је Љиљана Маричић)
3.
Општинско такмичење из историје, одржано је 25. 4.2021. у Основној школи ,, Радомир Лазић” у Азањи. Ученик 8. разреда наше школе постигао је следећи резултат:
  • 3. место - Огњен Божовић, ученик VIII/1
(Његова наставница је Горица Васиљевић)
4.
На Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе, одржаном 24. 4.2021. у Основној школи ,, Херој Иван Мукер”, ученица 8. разреда наше школе показала је одлично знање, постигавши следећи успех:
  • 2. место - Сандра Басарић, ученица VIII/2
(Њена наставница је Љиљана Петровић)

Честитамо свим ученицима и њиховим наставницима и желимо им много успеха у даљем раду.

Мирослав Михајловић, професор