15. 3. 2011.

Почетак курса „Е-комуникација и е-сарадња у оквиру школског е-система за подршку настави и школским процесима“

е-сарадња
Од 21. марта 2011. године почиње електронски курс за стручно усавршавање наставника и директора школа, акредитован под бројем 078 и називом „Е-комуникација и е-сарадња у оквиру школског е-система за подршку настави и школским процесима“ у Каталогу стручног усавршавања запослених у образовању за ш.г. 2010/2011, који је бесплатан за наставнике.
Наставници који желе да похађају овај курс треба да се од 10. марта до 30. марта 2011. пријаве на страни www.pil-vb.net и да од 21. марта проучавају лекције доступне на мрежи, раде активности предвиђене за уз сваку лекцију и да изађу на полагање завршног теста који ће бити организован у мају месецу у Новом Саду, Београду и Нишу. Пријава неће бити могућа пре 10. марта, због рада на серверу!