14. 5. 2009.

Почело је државно првенство у рукомету за основне школе у организацији наше школе

Почело је државно првенство у рукомету за основне школе за девојчице у Смедеревској Паланци у организацији ОШ "Херој Радмила Шишковић".
Такмичења се одвијају у спортској хали ОШ "Вук Караџић".

Државно првенство у рукомету -основне школе-поздрав Ненада Марковића from OŠ Heroj Radmila Šišković on Vimeo.

На такмичењу учествују следеће екипе:
  • Темерин, ОШ "Петар Кочић"
  • Сочаница, ОШ "Вук Караџић"
  • Смед. Паланка, ОШ "Херој Радмила Шишковић"
  • Пирот, ОШ "Душан Радовић"
  • Петровац, ОШ "Бата Булић"
  • Нова Пазова, ОШ "Растко Немањић" - "Свети Сава"
  • Каћ, ОШ "Ђура Јакшић"
  • Аранђеловац, ОШ ""Свети Сава"
  • Александровац, ОШ "Аца Алексић"
Такмичари су подељени у 3 групе и то:
Група А
  • Темерин - ОШ "Петар Кочић"
  • Сочаница - ОШ "Вук Караџић"
  • Каћ - ОШ "Ђура Јакшић"
Група Б
  • Пирот - ОШ "Душан Радовић"
  • Петровац - ОШ "Бата Булић"
  • Нова Пазова - ОШ "Растко Немањић" - "Свети Сава"
Група В
  • Смед. Паланка - ОШ "Херој Радмила Шишковић"
  • Аранђеловац - ОШ ""Свети Сава"
  • Александровац - ОШ "Аца Алексић"
Резулати првог дана државног првенства у рукомету за основне школе - пионирке које се реализује у организацији ОШ "Херој Радмила Шишковић" су следећи:
  • OШ "Петар Кочић", Темерин : ОШ "Вук Караџић", Сочаница = 15:7 (полувреме 7:1)
  • OШ "Душан Радовић", Пирот : ОШ "Растко Немањић - Свети Сава", Нова Пазова = 7:16 (полувреме 3:7)
  • ОШ "Аца Алексић", Александровац : ОШ "Херој Радмила Шишковић", Смед. Паланка = 15:8 (полувреме 7:4)
  • ОШ "Ђура Јакшић", Каћ : ОШ "Петар Кочић", Темерин = 17:8 (полувреме 7:4)
  • ОШ "Бата Булић", Петровац : ОШ "Душан Радовић", Пирот = 18:4 (полувреме 10:1)
  • ОШ "Свети Сава", Аранђеловац : ОШ "Аца Алексић", Александровац = 8:13 (полувреме 3:5)
  • ОШ "Вук Караџић", Сочаница : ОШ "Ђура Јакшић", Каћ = 13:25 (полувреме 7:13)
  • ОШ "Растко Немањић - Свети Сава", Нова Пазова : ОШ "Душан Радовић", Пирот = 9:16 (полувреме 5:9)
  • ОШ "Херој Радмила Шишковић", Смед. Паланка : ОШ "Свети Сава", Аранђеловац = 11:11 (полувреме 4:4)

Ранг такмичара после првог дана је следећи:
Група А
  • 1 ОШ "Ђура Јакшић", Каћ
  • 2 ОШ "Петар Кочић", Темерин
  • 3 ОШ "Вук Караџић", Сочаница
Група Б
  • 1 ОШ "Бата Булић", Петровац
  • 2 ОШ "Растко Немањић - Свети Сава", Нова Пазова
  • 3 ОШ "Душан Радовић", Пирот
Група В
  • 1 ОШ "Аца Алексић", Александровац
  • 2 ОШ "Свети Сава", Аранђеловац
  • 3 ОШ "Херој Радмила Шишковић", Смед. Паланка
Распоред такмичења за други дан (15.5.2009.) је следећи:
  • Почетак у 10:00 Утакмица између ОШ "Душан Радовић", Пирот ОШ "Херој Радмила Шишковић", Смед. Паланка
  • Почетак у 10:40 Утакмица између ОШ "Растко Немањић - Свети Сава", Нова Пазова ОШ "Свети Сава", Аранђеловац
  • Почетак у 11:20 Утакмица између ОШ "Бата Булић", Петровац ОШ "Аца Алексић", Александровац
  • Почетак у 12:00 Утакмица између ОШ "Вук Караџић", Сочаница ОШ "Душан Радовић", Пирот
  • Почетак у 12:40 Утакмица између ОШ "Петар Кочић", Темерин ОШ "Растко Немањић - Свети Сава", Нова Пазова
  • Почетак у 13:20 Утакмица између ОШ "Ђура Јакшић", Каћ ОШ "Бата Булић", Петровац
  • Почетак у 14:00 Утакмица између ОШ "Херој Радмила Шишковић", Смед. Паланка ОШ "Душан Радовић", Пирот
  • Почетак у 14:40 Утакмица између ОШ "Свети Сава", Аранђеловац ОШ "Петар Кочић", Темерин
  • Почетак у 15:20 Утакмица између ОШ "Аца Алексић", Александровац ОШ "Ђура Јакшић", Каћ
Такмичења се одржавају у хали ОШ "Вук Караџић".
Додатне информације моћи ће да се добију преко спортске мреже ОШ "Херој Радмила Шишковић" на адреси http://oshrssport.ning.com/. На страницама ове мреже биће презентиран и комплетан мултимедијални извештај о реализованом догађају.
Додатне информације могу да се добију и преко телефона 026/322-060 или путем е-маила oshrsinfo@oshrs.edu.rs.
Видео прилози биће публиковани на адреси http://vimeo.com/oshrs.
Албуми са фотографијама биће публиковани на адреси http://picasaweb.google.com/oshrs.spalanka