12. 5. 2009.

Са 11. регионалног такмичење и смотра талената Подунавско-Браничевског округа

У Пожаревцу је 9.5.2009.г. одржана 11. регионално такмичење и смотра талената Подунавско-Браничевског округа.
ОШ "Херој Радмила Шишковић" је и ове године учествовала на такмичењу и смотри.
1. ред: Стефан Батинић (VII3), Немања Гецић (VII2), Голуб Милијашевић (VII3), Сава Лазић (VIII1), Јован Цветковић (VII3), Алекса Радовановић (VII4)
2. ред: Катарина Исаковић (VIII1), Андреа Живковић (VII3), Невена Дидић (VII3), Марија Маричић (VII3), Лазар Станојевић (VIII2), Роса Радивојевић (VIII2), Оливера Обрадовић (VIII2), Оливера Начковић (VII1), Александра Ацић (VIII3), Кристина Јовичић (VIII3)

Наши ученици су освојили следеће награде:

Математика: Кристина Јовичић 1. место, Марија Маричић 2. место (ментори: мр Силвана Маринковић (Кристина Јовичић), Мила Рајичић (Марија Маричић)
Билогија: Оливера Обрадовић 2. место а Александра Ацић и Роса Радивојевић 3. место (ментор: Радмила Петровић)
Албум са фотографијама је следећи:

Видео белешке са ове манифестације су следеће:

Са 11. регионалног такмичења и смотре у Пожаревцу - Резултати from Milan Milošević on Vimeo.

Са 11. регионалног такмичења и смотре - Отварање и такмичење from Milan Milošević on Vimeo.

Са 11. регионалног такмичења и смотре у Пожаревцу - Славко Деспотовић from Milan Milošević on Vimeo.