7. 10. 2009.

2009-10-07: Дечја недеља - 3. дан

Данас је у оквиру обележавања Дечје недељереализовано неколико активности:
1. Традиционални пријем чланова Ђачког парламента код председника Општине Смедеревска Паланка Ненада Милојичића. У дужем разговору чланови Ђачког парламента су председнику општине представили своја размишљања на актуелне теме из живота града. Председник је на сва питања одговорио захваливши се на свежим идејама.
2. Одржана је традиционална Изложба играчака ученика од 1. до 4. разреда при чему је жири изабрао најоригиналније играчке.
3. Ученици наше школе који су освојили пласмане на школском јесењем кросу учествовали су на традиционалним уличним тркама у центру Смедеревске Паланке освојивши запажене пласмане.
Све активности су пратили чланови секције за мултимедију о чему прилажемо неколико албума са фотографијама.