20. 3. 2009.

Изложба ђачких радова

У организацији предузећа "Тројон – Фишер" и GTZ– a крајем прошле године започета је aкција – мапирање града која, нажалост, није завршена. На иницијативу Еколошке секције ОШ «Херој Радмила Шишковић» и Савета за екологију Општине Смедеревска Паланка уз подршку Фонда за екологију Општине Смедеревска Паланка, предузећа «Тројон – Фишер» и ЈКП Микуља, ове године настављена је акција под називом «У сусрет пролећу – помозимо да наш град буде лепши». Акција је настављена са жељом да град заиста изгледа боље и лепше. Овогодишња акција се састојати из презентације ученичких радова: фотографија, цртежа и мапа града и села.
На позив организатора из 11 основних школа (све основне школе у Општини) стигло је више од 100 радова ученика на задату тему.
У периоду од 21. до 27.3. одржаће се изложба пристиглих ученичких радова у холу Општине Смедеревска Паланка.
Свечана додела награда одржаће се 27.3.2009.г. са почетком у 18 сати у холу Општине Смедеревска Паланка.