3. 9. 2021.

ВЕЛИКО ФИНАЛЕ ПРОЈЕКТА "ШКОЛА ЗА СВЕ - ШАНСА ЗА СВЕ"

Након низа активности обухваћених пројектом "Школа за све - шанса за све", учесници овог пројекта су 3.9.2021. посетили Зоо Парк Јагодина и излетиште Поток. Ученици су уживали у обиласку зоолошког врта и излетишта али и у радионицама које је водила наставница Драгана Андрић, користећи драмске методе како би се боље упознали и зближили. Сви ученици су били укључени у активности, лепо су се забавили и научили понешто једни о другима. На тај начин постигнут је циљ пројекта а то је социјална инклузија Рома и других осетљивих група.
Овај пројекат је подржала Екуменска хуманитарна организација из Новог Сада и овом приликом им се захваљујемо јер су препознали напоре које наша школа улаже како би створила мултикултуралну средину и промовисала прихватање различитости.