19. 9. 2021.

2021-09-16: ПОЛАЗНИЦИ ФООО У ПРОЈЕКТУ „ШКОЛА ЗА СВЕ – ШАНСА ЗА СВЕ“

Радионица за полазнике Функционалног основног образовања одраслих одржана је 16.9.2021. као једна од активности у пројекту „Школа за све – шанса за све“. Реализатори су били Дејан Ивановић, андрагошки асистент и Сузана Лазић, лиценцирани предавач за предмете: Основне животне вештине, Одговорно живљење у грађанском друштву и Предузетништво. Тема радионице био је значај образовања за конкурентност на тржишту рада. Полазницима су представљени предмети које овај програм нуди као и начин рада који је прилагођен одраслим особама. Дигитална писменост је предмет који је на радионици представљен уз употребу таблета добијених кроз овај пројекат и уз подршку Екуменске хуманитарне организације из Новог Сада.
ОШ „Херој Радмила Шишковић“ је једина школа у нашој општини која је лиценцирана за рад са полазницима ФООО и овом приликом желимо да позовемо све наше суграђане који из било ког разлога нису завршили своје основно образовање да нам се јаве на телефон 026/313-060 или да нас посете и више информација добију у просторијама школе.