17. 4. 2020.

Саопштење поводом Дана школе "Херој Радмила Шишковић"

Драги ученици, поштовани родитељи, колеге и пријатељи Школе!

Већ деценијама уназад, сваког 17. априла обележавамо Дан школе,, Херој Радмила Шишковић“. Том приликом полажемо цвеће на бисту нашег народног хероја, припремамо пригодан програм и реализујемо низ различитих активности у склопу прославе, у којима учествују наши млађи и старији ученици са својим учитељима и наставницима.
     Овог пролећа, нажалост, то неће бити могуће због ванредних околности у којима се налазимо.
     Ипак, овим путем свим нашим ученицима и запосленима честитам Дан школе, са жељом да се, кад нам то околности дозволе, вратимо у нашу школу здрави и орни за рад.
Будите стрпљиви још мало, останите код куће и сачувајте своје здравље.
Користим прилику да вам честитам и наш најрадоснији предстојећи празник Васкрс.
Христос Васкрс!

Мирослав Михајловић, професор
Погледајте видео и фотографије са данашњег пригодног обележавања Дана школе у условинма ванредног стања због Корона вируса.

Мирослав Михајловић, директор ОШ "Херој Радмила Шишковић"