21. 9. 2011.

2011-09-21: Са потписивања меморандума о сарадњи између Дечјег фонда Уједињених нација (УНИЦЕФ) - Канцеларија за Србију и ОШ "Херој Радмила Шишковић" о учешћу у пројекту "Ка безбедном и подситцајном окружењу за децу - Стварање мреже школа без насиља" у ОШ "Херој Радмила Шишковић".

Са потписивања меморандума о сарадњи између Дечјег фонда Уједињених нација (УНИЦЕФ) - Канцеларија за Србију и ОШ "Херој Радмила Шишковић" о учешћу у пројекту "Ка безбедном и подстицајном окружењу за децу - Стварање мреже школа без насиља" у ОШ "Херој Радмила Шишковић" уз подршку донатора ПД "Центар" д.о.о. Потписивању су присуствовали представник УНИЦЕФ-а Дарко Новаковић, представници донатора ПД Центар Весна Павловић и Живадин Марковић, ментор Маја Оклопџија-Слијепчевић, представници Савета родитеља, представници Школског одбора, представници ученика, представници локалне заједнице, представници медија и представници партнерских школа. После потписивања Меморандума о сарадњи за присутне госте организован је пригодан програм од стране ученика наше школе. Госте је поздравио директор ОШ "Херој Радмила Шишковић" Ненад Марковић који је испред школе потписао меморандум о сарадњи.
Додатне информације о пројекту су на сајту skolabeznasilja.oshrs.edu.rs.