5. 3. 2020.

2020-03-05: Обележавање Дана енергетске ефикасности

У нашој школи је у периоду од 2.-6.марта обележаван Дан енергетске ефикасности ( 5. марта), од стране ученика 6. и 8. разреда, који су се потрудили да кроз различите активности упознају своје вршњаке и млађе ученике са овом темом.
У оквиру Еко-школе, међусобном сарадњом ученика , наставника биологије Наташе Стојановић и технике и технологије Љиљане Маричић, обележен је овај важан дан.
Заступљени су следећи садржаји:
1. Ученичке презентације пред својим вршњацима
2. Презентовање млађим ученицима
3. Едукативни Филмови
Албум са фотографијама је на линку.
Пригодан филм у режији Ени Јовановић, Теодоре Стојановић, Анђеле Рајичић и Анђелине Јовановић можете погледати на линку.
Пригодан филм у режији ученика 6. разреда Јована Вујичића можете погледати на линку.
Ауторска права овде приложених фотографија и видео записа припадају потписаним ученицима и наставницима који су акцију осмислили.