3. 7. 2018.

2018-07-03: Inmemoriam: СВЕТЛАНА ТАЊА СТОЈАНОВИЋ (1968-2018)

Данас је на новом гробљу у Камeнецу сахрањена наша колегиница Светлана Тања Стојановић, познати спортиста, педагог и професор физичког васпитања у нашој школи која је преминула после дуже и тешке болести.
Тања је била познати спортски радник, тренер рукометних екипа омиљена међу својим ученицима и спортистима. Таленат и спортско умеће је наследила од свог оца Миодрага Стојановића Ћамбе док је и њен стриц Никола Стојановић Коле био познати спортски радник.
Тања је на пут извела многе генерације спортиста поготово у рукомету где је оставила низбрисив траг. Као просветни радник највећи траг је оставила у раду са децом у нашој школи где је била омиљен професор и прави друг са децом коју је учила здравом и спортском начину живота.