11. 1. 2011.

9. Chemistry
  10. Food Science
  11. Electricity & Electronics
На такмичењу могу да учествују ученици старости од 13 до 18 година уз сагласност родитеља или старатеља индивидуално или у тимовима до три члана. Ово је сјајна прилика да се учествује на једном међународном такмичењу и да се искористи познавање Гугл технологија у презентацији знања у наведеним областима од интереса.
Основне информације о такмичењу су следеће:
Сама чињеница да сте показали интерес за једно овакво такмичење говори о вашој спремности да уложите додатни напор да савладате разне нове технологије и вашој спремности да учите и да научено примените што ће вам помоћи у даљем образовању. На страницама овог пројекта упознаћете се са врхунским приступима у презентацији знања и са професионалним стандардима који се захтевају у свету за бављење науком. Вреди уложити време и напор да се упознате са свим оним што једно овакво такмичење нуди јер ћете та знања сигурно искористити у наредним циклусима образовања а добићете још једну инспирацију да вредно учите.

Пратите Science Fairна следећим социјалним мрежама

Желимо вам пуно успеха у вашем раду.