Упис 2017/2018.

Упис 2017/2018.
Сви за ХРШ - ХРШ за све

24.03.2016.

Успеси наших ученика на такмичењима одржаним до 23.3.2016.

У претходном периоду одржана су бројна такмичења на којима су ученици наше школе постигли завидан успех.

Општинско такмичење из математике (одржано 27.02.2016)

Ученици 3.разреда:

  • Павле Стојановић 1. место,
  • Андрија Басарић 2. место,
  • Ана Секулић 2. место,
  • Сандра Басарић 3. место,
    • њихова учитељица је Снежана Михајловић Лазаревић.
  • Борис Маринковић и Николина Шулејић деле 3. место
    • њихова учитељица је Јелена Седларевић.

Ученици 4. разреда :

  • Вања Живковић 1. место,
  • Сергеј Вељовић 2. место, ученици су учитељице Слађане Марковић.
  • Мила Милосављевић 2. место, ученица је учитељице Снежане Илић.

Ученици 5. разреда:

  • Емилија Митровић 1.место (Јасна Басарић)
  • Софија Лачковић 2. место (Ани Николић)
  • Огњен Шушић 2.место ( Јасна Басарић)
  • Бојана Сенић 3. место (Јасна Басарић)
  • Милош Радојковић 3. место (Јасна Басарић)

Ученици 6. разреда

  • Љубица Милосављевић 2. место (Војислав Милић)
  • Алекса Марковић 3. место (Војислав Милић)
  • Никола Талијан 3. место (Војислав Милић)

7. разред

  • Ана Марковић 1. место (Ани Николић)
  • Ленка Ковачевић 1. место (Ани Николић)
  • Јелена Марковић 3. место (Ани Николић)

8. разред

  • Мина Вулетић 1. место (Јасна Басарић)

Окружно такмичење из математике (одржано 19.03.2016)

Ученици 4.разреда

  • Вања Живковић  2. место (Слађана Марковић)
  • Сергеј Вељовић 2. место (Слађана Марковић)

Ученици 5. разреда

  • Емилија Митровић 1. место (Јасна Басарић)
  • Софија Лачковић 3. место (Ани Николић)
  • Милош Радојковић 3. место (Јасна Басарић)

Ученици 7. разреда

  • Ана Марковић 1. место (Ани Николић)
  • Ленка Ковачевић 2. место (Ани Николић)

Ученици 8. разреда

  • Мина Вулетић 1. место (Јасна Басарић)

Општинско такмичењ из српског језика (одржано 20.03.2016)

Ученици 5. разреда

  • Анисија Симић 1. место (Весна Русалић)
  • Марија Икодиновић 1. место ( Соња Которчевић)
  • Софија Лачковић 3.место (Љиљана Петровић)
  • Илија Пуповац 3. место (Љиљана Петровић)

Ученици 7. разреда

  • Ленка Ковачевић 2. место (Љиљана Петровић)
  • Миона Вукић 2.место (Марина Михајловић)

Општинско такмичење ученика основних школа из књижевности Књижевна олимпијада (одржано 5.03. 2016)

Ученица 7. разреда

  • Теодора Божовић 2. место ( Весна Русалић)

Ученица 8. разреда

  • Анастасија Симић 3. место (Весна Русалић)

Општинско такмичење из енглеског језика (одржано 27. 2. 2016)

Треће место и пласман на окружно такмичење освојили су ученици 8/3 разреда Јоцковић Марија и Станојевић Алекса, којима је наставник Драгана Андрић.

Општинско такмичењу из информатике и рачунарства (одржано 21.02.2016)

  • Ана Мрковић (ученица 7/2) 1. место (наставник Милан Милошевић)

Општинско такмичење из историје (одржано 6.3.2016)

Ученици 5. разреда

  • Огњен Бркушанин 1. место (Сања Јовановић)
  • Милан Петровић 3. место (Сања Јовановић)
  • Андреј Матић 3. место (Сања Јовановић)

Ученик 6. разреда

  • Новак Миладиновић 3. место (Горица Васиљевић)

Ученик 7. разреда

  • Урош Тешић  1. место ( Горица Васиљевић)

Општинско такмичење  из географије (одржано 16.03.2016)

Ученици 7. разреда:

  • Урош Тешић  1.место (Виолета Начковић)
  • Душан Илић 2.место ( Виолоета Начковић)
  • Милош Стојилковић 3. место (Виолета Начковић)

Општинско такмичење из физике (одржано 13.3.2016)

Ученице 7. разреда

  • Ана Марковић 1. место (Слободанка Николић)
  • Јелена Марковић 3. место (Слободанка Николић)
  • Марија Амановић 4. место (Слободанка Николић)

Општинско такмичење из  Техничког и информатичког образовања

5. разред

Област папирно моделарство

  • ученица Теодора Стевановић освојила је 1. а Данијела Цветановић 3. место

6. разред

Област папирно моделарство

  • Урош Вучковић освојио је 2. место

Област бродомоделарство

  • Софија Јаковљевић 2. место

7. разред

Област аутомоделарство

  • Стефан Ђорђевић освојио је 2. место

8.разред

Област Енергетика

  • Никола Бабанић освојио је 3. место и Алекса Станојевић 4. место

Општинско такмичење  из хемије (одржано 5.3.2016)

7.разред

  • Ања Станојловић освојила је 1. место
  • Марија Амановић  1.место
  • Јелена Марковић, 2.место
  • Душан Илић, 2.место
  • Наталија Бајчић, 3.место

Окружно такмичење из биологије  

Пласирали су се следећи ученици:

5.разред

  • Емилија Мијатовић
  • Софија Лачковић
  • Ема Васиљевић
  • Александра Гајић
  • Катарина Милић

6.разред

  • Урош Вучковић
  • Павле Стевановић
  • Вук Динић
  • Јована Танасковић

7.разред

  • Милош Стојилковић
  • Ања Станојловић
  • Наталија Бајчић
  • Марта Богдановић

8.разред

  • Тања Радивојевић
  • Милица Врзић
  • Наталија Ристић-Дeрманов
Све ученике који су учествовали на такмичењима похваљујемо, а онима који су се пласирали на више нивое такмичења желимо много успеха.

Постави коментар

Јавне набавке ОШ "Херој Радмила Шишковић"

Видео клип о нашој школи

Видео