05.02.2012.

Обавештење: Због проглашења ванредне ситуације школа неће радити од 6. до 10. фебруара

Због проглашења ванредне ситуације због ниских температура и најављених снежних падавина ОШ "Херој Радмила Шишковић" неће радити од 6. до 10. фебруара.
Шта је ванредна ситуација
Ванредна ситуација је стање када су ризици и претње или последице катастрофа, ванредних догађаја и других опасности по становништво, животну средину и материјална добра таквог обима и интензитета да њихов настанак или последице није могуће спречити или отклонити редовним деловањем надлежних органа и служби, због чега је за њихово ублажавање и отклањање неопходно употребити посебне мере, снаге и средства уз појачан режим рада.
Одлуку о проглашењу ванредне ситуације за територију Републике Србије или за њен део доноси Влада Републике Србије, на предлог Републичког штаба за ванредне ситуације.