Упис 2017/2018.

Упис 2017/2018.
Сви за ХРШ - ХРШ за све

16.04.2007.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ – ПОДУНАВСКИ ОКРУГ

Наша школа је домаћин Окружном такмичењу из математике за Подунавски округ које ће се одржати 21.4.2007.г. са почетком у 10 часова.
Списак ученика који су се пласирали за такмичење је следећи:
IV разред
1. Регоје Милена ОШ „ХРШ“ С. Паланка – 100
2. Сретен Петронијевић ОШ „Др Јован Цвијић“, Смедерево – 100
3. Ивана Муњас ОШ „Др Јован Цвијић“, Смедерево – 100
4. Војиновић Даница ОШ „Свети Сава“, В.Плана - 100
5. Јелена Микић ОШ „ДД“, Смедерево – 98
6. Милош Киш ОШ „Ј.Ј.Змај“, Смедерево – 98
7. Ивана Пешић ОШ „ Ј.Ј.Змај“, Смедерево – 95
8. Марко Ђурђевић ОШ „ Б.Нушић“, Смедерево – 94
9. Ненад Радаковић ОШ „Б. Нушић“, Смедерево – 93
10. Милена Стојадиновић ОШ „Иво Лола Рибар“, Скобаљ – 90
11. Невена Јурић ОШ „Др Јован Цвијић“, Смедерево – 90
12. Наталија Нешић ОШ „ДД“, Смедерево – 90
13. Живковић Никола ОШ „ХРШ“, С. Паланка – 90
14. Вецков Катарина ОШ „ХИМ“, С. Паланка – 89
15. Тодоровић Јована ОШ „Свети Сава“, В.Плана – 88
16. Нојнер Петар ОШ „Карађорђе“, В.Плана – 85
17. Цветковић Ружица ОШ „ХРШ“, С.Паланка – 85
18. Миловановић Сања ОШ „Свети Сава“, В.Плана – 85
19. Мирчић Тоне ОШ „Свети Сава“, В.Плана – 84
20. Ана Костадиновић ОШ „Б.Радичевић“, Лугавчина – 84
21. Марјана Јанковић ОШ „Д.Обрадовић“, Враново – 84
22. Ивана Новаковић ОШ „Др.Јован Цвијић“, Смедерево – 84
23. Лука Станисављевић ОШ „Иво Лола Рибар“, Скобаљ – 82
24. Ана Кнежевић ОШ „Ј.Ј.Змај“, Смедерево – 80
25. Кристина Стојменовић ОШ „Иво Андрић“, Радинац – 80
26. Ивана Ивошевић ОШ „ДД“, Смедерево – 80
27. Ема Манић ОШ „ДД“, Смедерево – 80
28. Михајловић Никола ОШ „Олга Милошевић“, С.Паланка – 80
29. Стефановић Теодора ОШ „ХРШ“, С.Паланка – 80
30. Милетић Филип ОШ „ХИМ“, С.Паланка – 80
31. Матејић Немања ОШ „Радомир Лазић“, Азања – 80

V разред
1. Стаменковић Александра ОШ „Свети Сава“, В.Плана - 98
2. Мисирић Тодор ОШ „ХИМ“, С.Паланка – 95
3. Милица Млађеновић, ОШ „Др Јован Цвијић“, Смедерево – 95
4. Марија Радосављевић ОШ „Др Јован Цвијић“, Смедерево – 88
5. Вукосављевић Милица ОШ „Олга Милошевић“, С.Паланка – 82
6. Немања Антић ОШ „Б.Радичевић“, Смедерево – 82
7. Филип Тирнанић ОШ „ДД“, Смедерево – 82
8. Маричић Катарина ОШ „Вук Караџић“ , С.Паланка – 80
9. Миљана Велојић ОШ „Херој Срба“,Осипаоница – 80
10. Ђукић Милош ОШ „Свети Сава“, В.Плана – 80
11. Александар Џаврић ОШ „Б.Нушић“, Смедерево – 75
12. Маричић Марија ОШ „ХРШ“, С.Паланка - 75
13. Петковић Владимир ОШ „Свети Сава“ , В. Плана- 75

VI разред
1. Јовичић Кристина ОШ „ХРШ“, С.Паланка – 100
2. Станишић Иван ОШ „ДД“, Смедерево – 91
3. Поповић Јована ОШ „ДД“, Смедерево – 85
4. Станковић Милица ОШ „ХРШ“, С.Паланка – 84
5. Бачић Ана ОШ „ Др Јован Цвијић“, Смедерево – 81
6. Ђорђевић Марија ОШ „Д.Обрадовић“, Смедерево – 80
7. Николић Дајана ОШ „Олга Милошевић“, С.Паланка – 80
8. Златић Вељко ОШ „ХРШ“, С.Паланка – 80
9. Ћирић Невена ОШ „ХРШ“, С.Паланка – 75
10. Ђорђевић Филип ОШ „ДД“, Смедерево – 70
11. Тодоровић Јелена ОШ „Б. Радичевић“, Смедерево – 62
12. Девић Кристина ОШ „Р.Ранковић“,Лозовик – 61
13. Митић Милан ОШ „Б.Радичевић“, Смедерево – 60
14. Божанић Стефан ОШ „Ј.Ј. Змај“, Смедерево – 60
15. Катарина Пауновић ОШ „Д.Обрадовић“ – 60
16. Нешић Тијана ОШ „ Свети Сава“, В.Плана - 60

VII разред
1. Тодоров Срђан ОШ „ДД“, Смедерево – 100
2. Јеремић Милан ОШ „Сава Ковачевић“, Михајловац – 80
3. Вулићевић Владимир ОШ „ХРШ“, С.Паланка – 80
4. Аранђеловић Милан ОШ „Свети Сава“, В.Плана – 80
5. Лалић Милица ОШ „ДД“, Смедерево – 60
6. Тошић Милан ОШ „Свети Сава“, В.Плана – 60
7. Андрејевић Вук ОШ „Др Јован Цвијић“ – 55
8. Бркић Бојана ОШ „Други шумадијиски одред“, Марковац – 50
9. Бабић Гвозден ОШ „ДД“, Смедерево – 49
10. Богдановић Бојан ОШ „ХРШ”, С. Паланка – 48
11. Гајић Александар ОШ „Брана Јевтић“, Кусадак- 48
12. Јовичић Горан ОШ „ Ђорђе Јовановић“,Селевац – 48
13. Вељковић Ивана ОШ „ХИМ“, С.Паланка – 48
14. Матић Ана ОШ „ХИМ“, С.Паланка – 45
15. Дражовић Александра ОШ „ДД“, Смедерево – 45
16. Чампар Даница ОШ „ Вук Караџић“, С. Паланка – 44
17. Рашић Милан ОШ „Ђорђе Јовановић“, Селевац – 40
18. Поповић Кристина ОШ „ХРШ“, С.Паланка - 40

VIII разред
1. Јурић Немања ОШ „Др Јован Цвијић“, Смедерево – 75
2. Станковић Алекса ОШ „Др Јован Цвијић“, Смедерево – 65
3. Павловић Немања ОШ „ ДД“, Смедерево – 55
4. Кољибабић Коста ОШ „Б.Нушић“ – 47
5. Јовановић Балша ОШ „ДД“ – 45
6. Станковић Марина ОШ „Академик Р.Лукић“, Милошевац – 40
7. Гладовић Мариана ОШ „ Д. Обрадовић“, Смедерево - 36
Постави коментар

Јавне набавке ОШ "Херој Радмила Шишковић"

Видео клип о нашој школи

Видео