24. 4. 2007.

Обавештење о успеху наших ученика на окружним такмичењима

На окружном такмичењу из математике ученици наше школе су оправдали наша очекивања и били међу најбољима:

• У четвртом разреду Ружица Цветановић заузела је друго место.
  • У петом разреду Марија Маричић заузела је прво место.
  • У шестом разреду Кристина Јовичић заузела је прво, Милица Станковић друго, а Вељко Златић треће место. Сва три ученика су из одељења VI – 3 .
  • Учесник републичког ( државног ) такмичења из наше школе је Кристина Јовичић из VI/3 oдељења .
На окружном такмичењу из српског језика треће место освојиле су ученице шестог разреда Милица Станковић и Катарина Исаковић , а ученик седмог разреда Богдан Вуруна освојио је треће место .
На окружном такмичењу из географије прво место је освојила Биљана Вулићевић из осмог разреда и она ће се такмичити на државном такмичењу .
Пласираним ученицима и њиховим наставницима честитамо на постигнутом успеху , а осталим ученицима одржаних такмичења желимо више среће на наредним такмичењима .