Упис 2017/2018.

Упис 2017/2018.
Сви за ХРШ - ХРШ за све

16.04.2007.

Успеси наших ученика на до сада одржаним такмичењима ‎школске 2006/2007. године (из школског листа Глас младих)

Поводом 17. априла Дана школе из штампе је изашао школски лист Глас младих.
Овај број нашег листа можете download-овати са следеће адресе: http://groups.google.com/group/oshrs/web/oshrs-glasmladih-no47-20070417.pdf

Из овог броја нашег школског листа издвајамо рубрику актуелно са успесима наших ученика на до сада одржаним такмичењима школске 2006/2007. године.

АКТУЕЛНО

Успеси наших ученика на до сада одржаним такмичењима школске 2006/2007. године

Међуокружно такмичење

Енглески језик

  • Биљана Вулићевић, ученица VIII3, чија је предметна наставница Славица Јоцковић, освојила је друго место и спрема се за учешће на републичком такмичењу.

Општинска такмичења

ПРВО МЕСТО

Математика

  • Милена Регоје, IV4 ( учитељица Тања Тодоровић )
  • Кристина Јовичић, VI3 ( наставник Војислав Милић )
  • Владимир Вулићевић, VII4 ( наставница Мила Рајчић )

Физика

  • Невена Ћирић, VI2 ( наставница Слободанка Николић )
  • Владимир Вулићевић, VII4 ( наставница Слободанка Николић )

Хемија

  • Јована Богдановић, VIII2 ( наставница Тања Ћирић )

Српски језик

  • Марија Маричић, V3 ( наставница Соња Которчевић )

Енглески језик

  • Биљана Вулићевић, VIII3 ( наставница Славица Јоцковић )

Географија

  • Биљана Вулићевић, VIII3 ( наставница Виолета Начковић )

Техничко образовање

  • Марко Мајсторовић, VI4 ( наставница Јелена Рајић )

ДРУГО МЕСТО

Српски језик

  • Кристина Јовичић, VI3 ( наставница Љиљана Петровић )
  • Милица Станковић, VI3 ( наставница Љиљана Петровић )
  • Богдан Вуруна, VII1 ( наставница Љиљана Петровић )
  • Биљана Вулићевић, VIII3 ( наставница Соња Которчевић )

Математика

  • Никола Живковић, IV4 ( учитељица Тања Тодоровић )
  • Милица Станковић, VI3 ( наставник Војислав Милић )
  • Бојан Богдановић, VII4 ( наставница Мила Рајчић )

Хемија

  • Тамара Ђорђевић, VIII2 ( наставница Тања Ћирић )
  • Кристина Поповић, VII1 ( наставник Ненад Марковић )

Енглески језик

  • Јована Богдановић, VIII2 ( наставница Наташа Вуковић )

Биологија

  • Милена Петровић, VIII2 ( наставница Мирјана Павловић )

Техничко образовање

  • Наташа Марић, VI2 ( наставница Љиљана Маричић )

ТРЕЋЕ МЕСТО

Српски језик

  • Катарина Исаковић, VI1 ( наставница Марина Михајловић )
  • Викторија Игњатовић, VI2 ( наставница Марина Михајловић )
  • Никола Бусић, VI4 ( наставница Марина Михајловић )
  • Владимир Вулићевић, VII4 ( наставница Марина Михајловић )
  • Тамара Ђорђевић, VIII2 ( наставница Соња Которчевић )
  • Јована Богдановић, VIII2 ( наставница Соња Которчевић )

Географија

  • Јована Дубоњац, VII2 ( наставник Здравко Милановић )
  • Ђурђина Ђурић, VII1 ( наставник Здравко Милановић )
  • Невена Томић, VIII3 ( наставница Виолета Начковић )
  • Богдан Маторкић, VIII2 ( наставница Виолета Начковић )

Физика

  • Кристина Јовичић, VI3 ( наставница Слободанка Николић )
  • Ђурђина Ђурић, VII1 ( наставница Слободанка Николић )

Математика

  • Вељко Златић, VI3 ( наставник Војислав Милић )

Историја

  • Александра Стошић, VII2 ( наставник Здравко Милановић )

Техничко образовање

  • Петар Бербатовић, VI3 ( наставница Љиљана Маричић )

Ученици који су се пласирали за окружна такмичења

Рецитаторска секција

  • Александра Јелић, VIII3 ( наставница Весна Русалић )
  • Анђела Радуловић, VII2 ( наставница Весна Русалић )

Математика

  • Ружица Цветановић, IV3 ( учитељица Драгана Талијан )
  • Теодора Стефановић, IV5 ( учитељица Светлана Лазић )
  • Марија Маричић, V3
  • Невена Ћирић, VI2
  • Кристина Поповић, VII1

Историја

  • Викторија Игњатовић, VI2 ( наставница Горица Васиљевић )
  • Никола Цвикић, VI4 ( наставница Горица Васиљевић )

Хемија

  • Бојан Богдановић, VII4 ( наставник Ненад Марковић )

Прво место на Општинском такмичењу

Мушка кошаркашка екипа

  1. - Филип Ефтовски VIII1
  2. - Лука Марковић VIII1
  3. - Милош Марковић VIII4
  4. - Дарко Михаиловић VIII3
  5. - Никола Рајичић VIII5
  6. - Стефан Танасковић VIII1
  7. - Ђорђе Љубисављевић VIII1
  8. - Стефан Гавриловић VIII1
  9. - Никола Ранчић VIII2
  10. - Владимир Жарковић VIII1
  11. - Вукашин Вељић VII1
  12. - Мирко Вејновић VIII1

Женска рукометна екипа:

- 1. Маријана Милорадовић VIII4

- 2. Татјана Стевановић VIII4

- 3. Милица Катић VIII3

- 4. Maja Maрковић VII2

- 5. Оливера Обрадовић VI2

- 6. Сања Марковић VI2

- 7. Марина Миленковић VI2

- 8. Кристина Богићевић VI2

- 9. Виолета Стојановић VI3

- 10. Елеонора Пантелејић V1

- 11. Мина Милутиновић V3

- 12. Софија Милићевић V3

Мушка рукометна екипа:

- 1. Александар Максимовић VIII1

- 2. Андреја Јовановић VIII1

- 3. Милан Милић VIII5

- 4. Јован Бабанић VIII3

- 5. Димитрије Новаковић VIII3

- 6. Милош Марковић VIII4

- 7. Марко Марић VII1

- 8. Стефан Стојковић VII1

- 9. Ферид Саити VII2

- 10. Никола Лукић VII2

- 11. Милош Мирковић VII4

- 12. Никола Рајичић VIII5

Ружица Тасић, психолог


Постави коментар

Јавне набавке ОШ "Херој Радмила Шишковић"

Видео клип о нашој школи

Видео