31. 12. 2019.

Ученици четвртог разреда наше школе су учесници међународног пројекта на енглеском језику

Ученици 4/2 наше школе имали су прилику да на часу енглеског језика који је одржан 20. децембра 2019. учествују у међународном пројекту „Live Class – London Zoo with Elizabeth Beer“ .
Овај час уживо је водила наставница Елизабет Бир, а учествовали су и ученици из Русије, Пољске, Украјине, Турске као и још једно одељење из Србије. Они су кроз разноврсне активности које су се одвијале као индивидуални, групни или рад у пару обновили називе животиња, научили која су њихова станишта и разговарали о њиховим особинама.
Са својим вршњацима из других земаља причали су о својим свакодневним активностима и навикама. Сазнали су да се разликују по омиљеним спортовима и храни, али да воле исте компјутерске игрице. Најзабавнији део био им је квиз знања на крају часа у којем су се веома добро показали.