ОШ ХРШ

30.03.2018.

Успеси наших ученика на такмичењима у школској 2017/18. години до 30.3.2018.




Успеси наших ученика на такмичењима у школској 2017/18. години

Општинско такмичење из физике
одржано 18. фебруара 2018. године
7. разред


 Емилија Митровић
1. место
наставница је Слободанка Николић
 6. разред


Алекса Маричић
3. место
наставница је Слободанка Николић
Лазар Бисенић
4. место
наставница је Слободанка Николић
Општинско такмичење из математике
одржано 24. фебруара 2018. године
3. разред


Пантић Милан
1. место
учитељица Драгана Талијан
Лачковић Марија
2. место
учитељица Тања Тодоровић
Мрдаковић Василије

учитељица Драгана Талијан
Радисављевић Љубица
2. место
учитељица Драгана Талијан
Стевић Алекса
3. место
учитељица Ксенија Јоксимовић
Маринковић Емилија
3. место
учитељица Драгана Талијан
Танасковић Невена
3. место
учитељица Драгана Талијан
Веселиновић Новак
3. место
учитељица Ксенија Јоксимовић
Павловић Петар
3. место
учитељица Ксенија Јоксимовић
4. разред


Тучић Катарина
2. место
учитељица Славица Ступар
Радишић Петар
2. место
учитељица Бојана Поштић ( Марина Тасић)
Рудеж Андреа
2. место
учитељица Славица Ступар
Јовановић Новак
2. место
учитељица Бојана Поштић ( Марина Тасић)
Радомировић Петра
2. место
учитељица Горица Рајчић
Симић Илија
3. место
учитељица Бојана Поштић ( Марина Тасић)
Милосављевић Ружица
3. место
учитељица Славица Ступар
5.разред


Борис Маринковић
1. место
наставница  Ани Николић
Андрија Басарић
1. место
наставница  Ани Николић
Павле Стојановић
2. место
наставница  Ани Николић
Сандра Басарић
3. место
наставница  Ани Николић
6. разред


Бранко Басарић
1. место
наставница  Ани Николић
Мила Милосављевић
2. место
наставница  Ани Николић
Реља Бабанић
3. место
наставница  Јасна Басарић
7. разред


Емилија Митровић
1. место
наставница Јасна Басарић
Софија Лачковић
3. место
наставница  Ани Николић
Похваљујемо све учеснике овог такмичења као и наставнике који су их спремали
Међународно такмичење из енглеског језика HIPPO одржано 24. фебруара 2018.године
Ученици наше школе пласирали су се у полуфинале:
5.разред


Душан Радовановић

наставница Славица Јоцковић
6. разред


Алекса Маричић

наставница Славица Јоцковић
7. разред


Лана Радовановић

наставница Наташа Вуковић
Андреј Матић

наставница Наташа Вуковић
Похваљујемо све учеснике овог такмичења као и наставнице Наташу Вуковић и Славицу Јоцковић које су их спремале
Општинско такмичење ученика основних школа из хемије, одржано 3. марта 2018. године у Глибовцу
7. разред


Софија Лачковић
3.место.
наставник  Ненад Марковић
Похваљујемо Софију и њеног наставника Ненада Марковића
Општинско такмичење ученика осмих разреда основних школа из енглеског језика, одржано 3. марта 2018. године
 Неда Богуновић
2.место
Наставница Драгана Андрић
Александра Радосављевић
3. место
Наставница Драгана Андрић
Похваљујемо своје ученице и наставницу Драгану Андрић која их је спремала
Општинско такмичење из географије
одржано 10. марта 2018. године,
7. разред


Огњен Бркушанин
1. место
наставница Виолета Начковић
Александра Гајић
2. место
наставница Виолета Начковић
Емилија Илић
2. место
наставница Виолета Начковић
Катарина Милић
2. место
наставница Виолета Начковић
Милош Радојковић
3. место
наставница Виолета Начковић
8. разред


Теодора Марковић
3. место
наставница Виолета Начковић
Вељко Ристивојевић
4. место
наставница Виолета Начковић
Похваљујемо све учеснике овог такмичења као и наставницу Виолету Начковић, која их је спремала
Општинско такмичење из Технике и технологије и Техничко информатичког образовања одржано 10. марта 2018. године у Ратарима, дисциплина: Практична израда по задатку
5. разред


Николина Шулејић
1. место
наставница Јелена Рајић
Марија Миленковић
3. место
наставница Јелена Рајић
Анастасија Архипкина
5. место
наставница Јелена Рајић
6. разред


 Лазар Бисенић
1. место
наставница је Љиљана  Маричић
Јелисавета Катић
2. место
наставница је Љиљана  Маричић
Николина Гајичић
похвала
наставница је Љиљана  Маричић
7. разред


Теодора Стевановић
2. место
наставница је Љиљана  Маричић
8. разред


Милош Миловановић
2. место
наставница је Љиљана Маричић
Овом приликом похваљујемо све ученике који су учествовали на овом такмичењу као и њихове наставнице Љиљану Маричић и Јелену Рајић
 Општинска смотра рецитатора, одржана 17.3.2018. године,
У категорији ученика млађих разреда најуспешније су биле Уна Русалић, IV4  (освојила је 2. место и пласирала се  на Окружну смотру рецитатора; њена учитељица је Бојана Поштић) и Нађа Илић, I3 ( освојила је 3. место; њена учитељица је Јелена Седларевић).
Похваљујемо и остале најмлађе рецитаторе који су представљали нашу школу: Петру Радомировић, IV1, Михајла Михаиловића, I3 и Дуњу Русалић, I3.
У категорији ученика од 5. до 8. разреда нашу школу су представљале три ученице и све три су се пласирале на Окружну смотру.
Теодора Павловић, V3 освојила је 1. место, Теодора Живковић, VII4, такође је освојила 1. место и Мијана Радојковић је освојила 2. место. Њих је припремала наставница Весна Русалић.
 Општинско такмичење из историје одржано 17.03. 2018. године у Азањи,
5. разред


Тодор Ћосић
3. место
наставник Сава Самарџић
Огњен Божовић
3. место
наставник Сава Самарџић
Вук Ерић
3. место
наставник Сава Самарџић
Похваљујемо и ученике Павла Стојановића, Божидара Регоја као и ученицу 6. разреда Јовану Чворо за учешће на такмичењу и њихове наставнике Саву Самарџића и Горицу Васиљевић
Општинско такмичење из биологије
одржано 17.03.2018. године,
5. разред


Андрија Басарић
III ранг
наставница Наташа Костић
Сара Дончић
III ранг
наставница Наташа Костић
6. разред


Мила Милосављевић
II ранг
наставница Наташа Стојановић
Анђела Ђурић
III ранг
наставница Наташа Стојановић
7. разред


Нађа Гогић
II ранг
наставница Наташа Стојановић
Емилија Митровић
II ранг
наставница Наташа Стојановић
Ема Васиљевић
III ранг
наставница Наташа Стојановић
Андреј Матић
III ранг
наставница Наташа Костић
8. разред


Урош Вучковић
III ранг
наставница Наташа Костић
Ана Кузмановић
III ранг
наставница Наташа Костић
За учешће на такмичењу похваљујемо и ученике Ивану Бекчић, Иву Ивковић, Луку Стојковца, Вању Живковић као и њихове наставнице Наташу Стојановић и Наташу Костић
Општинско такмичење из српског језика и језичке културе, одржано 24.03. 2018. године,
5. разред


 Борис Маринковић
2. место и пласирао се на Окружно такмичење
наставница Марина Михајловић.
Сандра Басарић
3. место и пласирала се на Окружно такмичење,
наставница Љиљана Петровић
Теодора Павловић
3. место
наставница Марина Михајловић.
6. разред


Мила Милосављевић и Бранко Басарић
1. место и пласирали се на Окружно такмичење.
наставница Весна Русалић
7. разред


Софија Лачковић
1. место
наставница Љиљана Петровић
Теодора Дубоњац
3. место и обе су се пласирале на Окружно такмичење
наставница Љиљана Петровић
8. разред


Теодора Марковић
2. место и пласман за Окружно такмичење
наставница Весна Русалић



Похваљујемо и остале ученике који су представаљали нашу школу на овом такмичењу: Павла Стојановића, Петру Исаковић, Невену Бенаковић, Ану Секулић, Андрију Басарића, Јовану Чворо, Луку Стојковца и Александру Радосављевић, као и наставнице српског језика: Весну Русалић, Марину Михајловић, Љиљану Петровић и Соњу Которчевић
Окружно такмичење из енглеског језика одржано 25. марта 2018. године у Радинцу, наша ученица осмог разреда Неда Богуновић освојила је 3. место и пласирала се на Републичко такмичење. Поред Неде, нашу школу је на овом такмичењу представљала и ученица Александра Радосављевић, а припремала их је наставница Драгана Андрић
 Окружно такмичење из математике одржано 25. марта 2018. године у Смедереву
5. разред


Андрија Басарић
1. место
наставница Ани Николић
Борис Маринковић
3. место
наставница Ани Николић
Павле Стојановић
похвала

6. разред


Мила Милосављевић
1. место
наставница Ани Николић
Бранко Басарић
2. место
наставница Ани Николић
7. разред


Емилија Митровић
1. место
наставница Јасна Басарић
За учешће на такмичењу похваљујемо и ученике: Сандру Басарић, Рељу Бабанића, Софију Лачковић као и њихове наставнице Ани Николић и Јасну Басарић
За учешће на Окружном такмичењу из математике похваљујемо и наше ученике  4. разреда: Новака Јовановића, Петра Радишића, Андреу Рудеж, Ружицу Милосављевић, Катарину Тучић, Петру Радомировић и Илију Симића, као и учитеље који су их припремали: Бојану Поштић, Славицу Ступар и Горицу Рајчић
Окружно физика
Похваљујемо ученицу 7. разреда, Емилију Митровић за учешће и постигнуте резултате на окружном такмичењу из физике које је одржано 10. марта 2018. године, као и њену наставницу Слободанку Николић.
Спортска такмичења
На окружном такмичењу у кошарци, одржаном 26. фебруара 2018. године, женска екипа наше школе је освојила 1. место
Састав женске екипе:


1. Теодора Костић


2. Теа Дрљевић


3. Андријана Милутиновић


4. Ања Максимовић


5. Нина Максимовић


6. Ива Бранић


7. Бојана Сенић


8. Марија Вејновић


9. Теодора Живковић


10. Мина Петровић


Похваљујемо горе поменуте ученике и њиховог наставника Бојана Голубовића


На међуокружном такмичењу основних школа у рукомету, одржаном 1. марта 2018. године, мушка екипа наше школе је освојила 1. место
Састав мушке екипе:


1. Никола Дончић


2. Урош Миленковић


3. Урош Павловић


4. Вук Русалић


5. Матија Лукић


6. Аљоша Вељић


7. Тодор Николић


8. Лазар Павловић


9. Павле Стевановић


10.Александар Младеновић


11. Никола Смољанић


12. Лазар Грозданић


Похваљујемо горе поменуте ученике и њихове наставнике Светлану Стојановић и Ивана Марковића
На међуокружном такмичењу основних школа у рукомету, одржаном 2. марта 2018. године, женска екипа наше школе је освојила 3. место
Састав женске екипе:


1. Ивона Грујић


2. Теа Дрљевић


3. Марија Вејновић


4. Ива Бранић


5. Мина Петровић


6. Јована Танасковић


7. Ксенија Бабанић


8. Сташа Палић


9. Александра Гајић


10.Анастасија Дончић


11. Андреа Марковић


Похваљујемо поменуте ученице и њихове наставнике Светлану Стојановић и Ивана Марковића.
На међуокружном такмичењу у кошарци, одржаном 8. марта 2018. године, женска екипа наше школе је освојила 2. место
Састав женске екипе:


1. Теодора Костић


2. Теа Дрљевић


3. Андријана Милутиновић


4. Ања Максимовић


5. Нина Максимовић


6. Ива Бранић


7. Бојана Сенић


8. Марија Вејновић


9. Теодора Живковић


10. Мина Петровић


Похваљујемо своје ученице и њиховог наставника Бојана Голубовића
На републичком такмичењу основних школа у рукомету, одржаном 13. марта 2018. године, мушка екипа наше школе је освојила 4. место
Састав мушке екипе:


1. Никола Дончић


2. Урош Миленковић


3. Урош Павловић


4. Вук Русалић


5. Матија Лукић


6. Аљоша Вељић


7. Тодор Николић


8. Лазар Павловић


9. Павле Стевановић


10.Александар Младеновић


11. Никола Смољанић


Похваљујемо наше ученике и њихове наставнике Светлану Стојановић и Ивана Марковића и честитамо им на изузетном успеху.
На првенству Основних школа Србије у каратеу, ученици наше школе Василије Јаковљевић 4/3 и Невена Цветановић 5/3 освојили су златне медаље. На овом такмичењу нашу школу је представљала и ученица 7/1 Даница Цветановић.
Честитамо нашим ученицима на освојеном злату и желимо им још пуно успеха на предстојећим такмичењима.



Постави коментар

Јавне набавке ОШ "Херој Радмила Шишковић"

Видео клип о нашој школи

Видео