03.10.2017.

2017-10-03: Ђачки парламент ОШ “Херој Радмила Шишковић” у посети општини Смедеревска Паланка

У оквиру Дечије недеље која се ове године обележава од 2. до 8. октобра, представници Ђачког парламента ОШ "Херој Радмила Шишковић" данас су посетили општину Смедеревска Паланка и том приликом обишли кабинет председника Општине Топлице Пинторовића и кабинет председника СО Смедеревска Паланка. Циљ ове посете био је упознавање ученика виших разреда основних школа са функционисањем Општине, извршне власти и локалног парламента.
Представнике Ђачког парламента примили су Милица Деспотовић, помоћник председника општине Смедеревска Паланка и Данило Лабус секретар Скупштине Општине који су ученике упознали са функционисањем свих нивоа власти у општини Смедеревска Паланка. Након занимљивих разговора који су вођени у кабинету председника Општине, ђаци су обишли и велику салу СО Смедеревска Паланка где су имали прилику да виде где се одржавају заседања локалног парламента.