15.06.2016.

2016-06-15: Почело је полагање завршног испита за ученике основних школа

Данас је у ОШ "Херој Радмила Шишковић" почела реализација завршног испит полагањем теста из српског језика сагласно упутству Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије. Тест је полагало 72 ученика основне школе и ученици из програма Основног образовања одраслих. Тест је почео у 9 ч. а завршен је у 11 часова. Због радова на спосртској сали ОШ "Херој Радмила Шишковић" завршни испит је организован у спортској сали ОШ "Вук Караџић" у Смедеревској Паланци.
На званичном сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја посвећеном упису ученика у средње школе школске 2016/2017. на адреси http://www.upis.mpn.gov.rs/ могу се наћи све информације о упису а такође ученици на бази својих шифара могу да провере све податке.
Резултати тестова из српског језика могу се наћи на адреси.