03.04.2015.

2015-04-02: Мушка екипа рукометаша наше школе је освојила прво место на општинском такмичењу у рукомету

Екипа наше школе са тренером Светланом Стојановић Тањом

У организацији Центра за развој спорта и аматеризма у спорту општине Смедеревска Паланка, организовано је општинско такмичења у рукомету за ученике основних школа на коме је мушка екипа наше школе освојила прво место и самим тим учествоваће на окружном такмичењу у Смедереву у другој половини априла.
Такмичење се одвијало у мушкој и женској конкуренцији. У мушкој конкуренцији учествовале су ОШ „ХРШ“, ОШ „ХИМ“, ОШ „Вук Караџић“, ОШ „Олга Милошевић и ОШ „Станоје Главаш“из Глибовца.
Код девојчица, су учествовале само две екипе, и то ОШ „Олга Милошевић“ и ОШ „Радомир Лазић“ која је и победила на такмичењу.