16.05.2007.

Представа "Принцеза и одјек" Драмске секције наше школе отворила Фестивал дечијег драмског стваралаштва "Враголасте позориштарије"

Представом "Принцеза и одјек" Драмске секције наше школе отворен је Фестивал дечијег драмског стваралаштва "Враголасте позориштарије" у Смедеревској Паланци који се одржава у периоду од 15. до 18. маја.
Представу "Принцеза и одјек" режирале су ученице Марија Јозић и Александра Јелић и она је победила на такмичењу Мале дечије сцене 2007. (МАДЕС '07) у Церовцу (видети линк).
На Фестивалу дечијег драмског стваралаштва "Враголасте позориштарије" приказаће се 8 позоришних представа из Ариља, Малог Црнића, Свилајнца, Велике Плане, Јагодине и Смедеревске Паланке (3 представе).