28. 6. 2019.

2019-06-28: Уручење признања и сведочанстава ученицима осмог разреда

У нашој школи одржан је пригодан програм уручења признања и сведочанстава ученицима осмог разреда генерације 2019. Ученик генерације је Емилија Митровић која је као ученик генерације добила лаптоп рачунар, поклон колектива ОШ "Херој Радмила Шишковић" за даљи успешан рад.

Ученица Јелисавета Милошевски је од нашег наставника у пензији Драгослава Милосављевића традиционално добила његов лични пригодан поклон као најуспешнија ученица у ликовном стваралаштву у овој генерацији.
После поделе признања, диплома и пригодних поклона ученици 8. разреда су се определили за школе у којима ће наставити школовање а група ученика која је постигла најбоље резултате на такмичењима отишла је на наградну екскурзију.

Албум са фотографијама је на линку.